תפריט נגיש

בלוג- רשימת מאמרים

נהיגה: החורף הגיע וכדאי לדעת.

נהיגה בחורף - הגשמים כבר בפתח, הערפל כבר מעבר לפסגה והנהיגה הופכת למורכבת ומפחידה יותר. מספר דברים שיחדשו לחלקכם, או ירעננו לכם את הזיכרון כשאתם עולים על הכביש הרטוב. (...)

השקה: אודי A5 – קופה מהירה.

נסענו עד לפורטו שבפורטוגל, על מנת להתרשם מהקופה החדשה של אודי. ה-A5 ויותר ממנה ה-S5 מרשימות בעיצובן, באיכותן וכמעט בכל פרמטר. לגמוע מרחקים עם סטייל. (...)

נוסטלגיה: קרייזלר וינדזור 1948 - כשארי פגש את דייזי (וגם 300C חדשה) / שמרון אנגל

5/9/16

שימרון אנגל, מומחה הרכב, מתרווח על כורסאות הקרייזלר 48` ומשתף אותנו בחווית הנהיגה בה. לכתבה התלוותה קרייזלר 300C חדשה ונוצצת, ללמד על ההבדלים של אז ועכשיו. (...)

אישי: הפתולוג שאוהב לנהוג / ד"ר יבגני וולדבסקי

ד"ר יבגני הוא אדם מאוד חביב. למרות זאת, הוא הדוקטור האחרון שהייתם רוצים להפגש איתו כשהוא בעבודה. יבגני מאוד אוהב מכוניות. מה זה אוהב? מת עליהם! תקראו בעצמכם. (...)

השקה: מרצדס GLC - תהנה מהנוף, תוריד להילוך שמיני.

מחליף ה-GLK ה-SUV הבינוני של מרצדס חייב להצטיין. מולו בקטגוריית הפרימיום של הקראוסאוברים, ארסנל שלם של מכוניות טובות. (...)

נוסטלגיה: פיגו D4A - "אף החזיר"

מסחרית צרפתית קטנה ומקסימה. את ה-J7 של פיג`ו שהייתה נפוצה בשורות משטרת ישראל ונרדפה על ידי ילדים ברחובות השכונה (בתצורת "אוטו גלידה"), לא מעט מכירים. אז זו הסבתא שלה... (...)

השקה: אודי Q7 – דרוש נהג ?

אודי Q7 החדשה, תוביל שבעה נוסעים, כולל את הנהג. לרגע נדמה שהנהג בעצמו הוא עוד נוסע... (...)

אישי: התאונה הראשונה.../ אייזיק דוידוביץ

חמש וחצי לפנות בוקר עוד חשוך בחוץ. הכביש שומם לחלוטין ורק אני והפולקסווגן טרנספורטר הלבן ששוכב על הצד, דוממים בשקט לצד הכביש. מספר שניות קודם לכן, פיללתי לכך, שזה כבר ייעצר. הרכב התהפך והתגלגל שוב ושוב, קולות חבטות הפח המתקמט והתנפצות הזכוכיות מסביב, ואני בתוכו, ממתין וממתין וממתין... פתאום נהיה שקט. (...)

תערוכה: גנבה שלי – תערוכת 2014 מזוית אישית / שמרון אנגל

4/9/16

תערוכת ג`נבה בשוויץ מתקיימת מדי שנה בשנה ומביאה עימה בשורות וחידושים. אבל לא בכל שנה אפשר לקרוא סקירה מרתקת כל כך על הדגמים החדשים מנקודת מבטו של שימרון אנגל. (...)

מבחן: פולקסווגן גולף R - מירוץ החימוש

כשמחפשים בויקיפדיה את המונח "זאב בעור של כבש" הגולף הזו מופיעה בתמונה הראשית. תוכלו לנסוע איתה עם המשפחה כמו עם כל גולף אחרת, אבל אל תתנו לאף אחד להציץ לכם במד המהירות. (...)

מבחן: מרצדס סי קלאס – בעיני המתבונן / שלוש דעות

שלושה אנשים שונים קיבלו סיבוב במרצדס C קלאס החדשה. עיתונאי רכב לשעבר, מהנדס רכב בהווה וסופרת ניצחית. המסקנות האינדבידואליות שלהם בכתבה שלפניכם. (...)

מבחן: פולקסווגן אמארוק - זאב בודד

טנדר יכול להיות משהו אפור וספרטני. פעם זה היה כך. היום, הטנדרים הם גם סוג של אופנה. פולקסוגן ועוד יצרנים נוספים, חוזרים ומצטרפים ללהקת הטנדרים ההולכת וגדלה. הכלבים נובחים ושיירת הטנדרים עוברת. (...)

מבחן: פיגו 208GTI - חולם ונזכר

GTI הוא שילוש אותיות קדוש. פיג`ו אמנם לא המציאה אותו, אך היא הביאה לעולם את ה-205 GTI הנהדרת. מאז, ממשיכות השושלת ה-206, ה-207 וה- 208 מנסות לחזור על ההצלחה. האם זו האחרונה, ראויה לשם GTI? (...)

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

צור קשר